אודותינו

מוטי וקנין, בעל ניסיון של שנים רבות בעיצוב שיער, תספורת, תסרוקות ועוד. עד כה השתתף בתחרויות ארציות, הפקות אופנה מכובדות וזכה בפרסים בתחום.

מספרת "מוטי וקנין" , מספרה באילת, נפתחה בראשית שנת 2008. המספרה באילת ממוקמת ברחוב האגס שבשחמון, מיקום אינטימי הנבחר בקפידה על מנת לגרום לך, הלקוחה הרגשה אינטימית ונוחה ככל האפשר בשעה שאת מטופלת בידיו של מוטי – החל בטיפול חפיפה ופן, טיפולי שיקום לשיער פגום, תספורת שיקית שתותאם לך אישית צביעת שיער וגוונים וכלה בתסרוקת ערב מרשימה.

כל ביקור הופך לחוויה במספרה באילת של מוטי וקנין, הוא מתחיל בפנטזיה איתה הגעת למספרה, דרך תהליך השינוי ובנית המראה החדש והרענן שלך, עד לרגע בו את יוצאת מרוצה ממספרתו של מוטי ומתחילה לקבל מחמאות מכל מי שאת פוגשת. הייחוד במספרה – יעוץ ויחס אישי וצמוד לכל לקוחה!

מוטי בעל כישורים וידע רב שנצבר לאחר השתלמויות רבות בנושא תסרוקות ערב וכלות. גם בתחום זה תוגשם כל פנטזיה אפשרית, החל ממראה טבעי ושופע ועד תסרוקת בנויה ומרשימה עד הפרט הכי קטן ובה כל שערה יושבת במקום הנכון. מלבד המספרה באילת,ניתן ומומלץ להזמין את מוטי למלון בו אתם לנים ביום האירוע כדי לקבל את הטיפול באווירה נוחה וזמינה יותר לנוחיותכם.

>>ליצירת קשר