החלקת שיער

החלקת שיער יפנית

החלקה יפנית הינה הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום בתחום החלקת השיער, החלקה זו מתבצעת בכך שמכניסים לשיער חומרים גופרטיים אשר גורמים לביטול קשרים בשערה, תוך הכנסת ויטמין מסוג קרדטין הגורם לשיער להראות מבריק, לשמר את טיב השיער ולגרום להחלקתו.

ההחלקה עצמה מתבצעת ע"י גיהוץ השיער דרך מגהץ קרמי בעל חום אחיד כך שתפקידו של המגהץ הוא להזרים לשיער את כל הויטמים הרצויים. בדרך זו מתבצעות 2 פעולות עיקריות

  1. הבראת השיער ושמירה על טיבו
  2. החלקתו

החלקה יפנית נשמרת בין כ- 3- 4 חודשים תלוי בסוג השיער, לאחר מכן מתבצעים טיפולים בריאותיים לשיער ע"י הכנסת ויטמים

למספרת מוטי וקנין ניסיון רב שנים בתחום ההחלקה היפנית. במספרה תוכלו לקבל שירות ויעוץ לאורך כל תקופת ההחלקה מהצוות המקצועי איך לשמר את טיב השיער ע"י החומרים הטובים ביותר בשוק.

החלקת שיער ברזילאית

החלקת שיער יפנית באילת

החלקת שיער ברזילאית- שיטת החלקת שיער נוספת במספרתו של מוטי ואקנין

החלקה צרפתית

בשונה מהחלקה יפנית, החלקה צרפתית מתמקדת במראה השיער ובהחדרת שמנים ווטמינים כפול על מנת לשמור על עיצוב השיער. החלקה צרפתית תופסת לאורך זמן כפול שנע בין חצי שנה ל שמונה חודשים.

ההחלקה מתבצעת דרך גיהוץ השיער ע"י מגהץ קרמי, בפעם אחת ולא בשלבים כמו שאר ההחלקות. דבר הגורם לשמירה טובה יותר על איכות השיער ומונעת פגיעה וגרימת נזקים.

ההחלקה הצרפתית הינה הטכנולוגיה החדשנית ביותר בתחום החלקות השיער והינה מיובאת מפריס ע"י חברת לוריאל.
חשוב מאוד לבחור מעצב שיער מקצועי בתחום החלקה זו ולראות עבודות שביצע,ניתן להגיע למספרת מוטי וקנין ולהתרשם מהעבודות שנעשו בתחום.

>> ליצירת קשר