תוספות שיער

במספרת מוטי וקנין משתמשים בגרייטלנגטס, תוספת השיער האיכותית ביותר בעולם. השיער הינו שיער טבעי המגיע מהודו, ללא תוספת סיליקון ולכן אין לו ברק מלאכותי היורד בחפיפה. חיבורי השיער הם בצבע השיער ומורכבים מפולימרים חלבוניים הרשומים כפטנט, גמישים ועמידים, קטנים ודקים ואפשר ללטף את השיער מבפנים ומבחוץ מבלי להרגישם כלל, בעוד שבחברות אחרות נעשים החיבורים מדבק, על כל ההשלכות השליליות שבכך.

השיער של "גרייטלנגטס" עובר תהליך מיוחד ועדין של הסרת הצבע והשתלת פיגמנט צבע ללא פגיעה בשערה, ניתן לסלסלו, לצבוע ולעצב בדיוק כמו את השיער שלך. תוספות השיער ניתנות להסרה בקלות, וניתנות באותה קלות לחיבור מחדש כדי להתאימן לשיער שגדל. אפשר לשחות איתן, לחפוף אותן, להתפרע, ולבצע כל פעילות ממש בצורה רגילה ללא כל חשש.

השיטה החדשה להלחמת שיער מביאה למהפכה בהלחמות השיער על ידי מכונה העובדת בשיטת הלחמה קרה שאינה פוגעת בשיער הראש וחיבורי השיער דקים ואינם מורגשים למראה או מגע יד.

עיצוב שיער - מוטי ואקנין

תוספות השיער הפכו לתופעה ההולכת וגדלה. נשים רבות חולמות על שיער ארוך אך תהליך הגדילה הטבעי אורך זמן רב בשל קצב הצמיחה האיטי של השיער, באמצעות התוספות הטבעיות, אותן נשים יכולות לקבל את התוצאות המבוקשות בזמן קצר.
לא מעט נשים סובלות מדלילות השיער, גם כאן, הוספת השיער מהווה מענה ופתרון- מוסיפים שיער טבעי ומקבלים תוצאה של שיער מלא.

תוספות שיער – הגשמת חלום

תוספות שיער מוסיפות יופי וזוהר לכל אישה, ומגשימות תוך דקות חלום שלא תמיד קל לממשו

נשים רבות, ביניהן זמרות , שחקניות, דוגמניות, ומגישות טלוויזיה החליטו לשנות מראה ולהאריך את השיער מבלי להמתין זמן רב עד לצמיחה הטבעית. תוספות השיער של GREAT LENGTHS העניקו לאותן נשים את המראה הטבעי של שיער ארוך ומטופח.

במספרת מוטי וקנין תוכלי לקבל ייעוץ לגבי סוג התוספת ואורכה, תנאי לביצוע התוספת הוא אורך שיער של לפחות 8 ס"מ. למוטי מוניטין של שנים בתחום עיצוב תוספות שיער ופירוקן.

>> ליצירת קשר